O nas

Profesjonalni, rzetelni i terminowi – ale tacy są wszyscy! Co nas wyróżnia? Łączymy elastyczność butikowej kancelarii z doświadczeniem zdobytym w największych kancelariach w Polsce i wiodących międzynarodowych firmach prawniczych. Sami jesteśmy przedsiębiorcami, więc wiemy, czym jest podejście biznesowe. 

Wybierają nas klienci, dla których najważniejsze są nasze osobiste zaangażowanie i doświadczenie. Jest takie angielskie powiedzenie „going the extra mile”. Na język polski zwykle tłumaczy się je jako „dołożenie wszelkich starań”, ale my to rozumiemy inaczej – pójdziemy z Tobą wszędzie, nawet, jeśli będzie mocno pod górę…

 • ponad 200 zrealizowanych transakcji
 • ponad 100 przeprowadzonych postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych
 • 20 upadłości transgranicznych 
 • w sumie ponad 60 lat doświadczenia zawodowego
 • 4 biura: Warszawa, Poznań oraz Gdańsk i Gliwice
 • zespół doświadczonych prawników
 • 4 języki: angielski, niemiecki, rosyjski i polski
 • wsparcie kancelarii zagranicznych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych i tłumaczy przysięgłych

 

Kancelaria GCS LEGAL Głowacki Sieklicki spółka komandytowa to połączenie potencjału dwóch firm prawniczych oraz dwóch dynamicznych partnerów. Na nasze doświadczenie składają się zarówno projekty zrealizowane w ramach własnych kancelarii, jak i wiedza zgromadzona podczas współpracy z najbardziej renomowanymi firmami prawniczymi w Polsce: Domański Zakrzewski Palinka oraz Salans (Dentons). Nasze zrozumienie potrzeb przedsiębiorców wynika także z pełnienia odpowiedzialnych funkcji w organach podmiotów gospodarczych. Gwarantujemy, że we wszystkich projektach na rzecz naszych klientów bezpośrednio uczestniczy przynajmniej jeden ze wspólników kancelarii.

Wiemy, jak ważna jest dla biznesu kompleksowa obsługa. Dlatego współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi oraz z doświadczonymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, księgowymi i tłumaczami przysięgłymi. Dla Państwa wygody działamy w 4 lokalizacjach: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz w Gliwicach, świadczymy usługi w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

 

Misja kancelarii

Misją kancelarii GCS LEGAL Głowacki Sieklicki spółka komandytowa jest zapewnianie klientom najwyższej jakości usług prawnych, które wspierają ich w działalności gospodarczej, dając poczucie bezpieczeństwa.

 

Wizja kancelarii

Świadcząc profesjonalną pomoc prawną, współpracę z naszymi klientami opieramy na zaufaniu. Uważamy, że tylko w taki sposób możemy w pełni uwzględnić potrzeby biznesowe klientów i zapewnić odpowiednie wsparcie prawne. Na tym się opieramy i tym będziemy się kierować także w przyszłości. Dlaczego? To proste... there is only H2H

Nasza kancelaria poprzez członkostwo w organizacjach branżowych działa na rzecz popularyzacji najlepszych rozwiązań praktycznych w zakresie stosowania prawa. Należymy m.in: 

 
   

 

 

 • W czym możemy pomóc?

  Zobacz czym się zajmujemy

  Dowiedz się więcej >
 • Zapytaj Prawnika

  Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią

  Dowiedz się więcej >